Upratovanie počas akútnej fázy ekzému
💙 Na upratovanie vždy noste rukavice. Čistiace prostriedky nižšie síce neobsahujú žiadnu agresívnu chémiu, napriek tomu samozrejme dokážu vysušiť pokožku.
💙 Ak čistiace prostriedky vonia, je to výhradne vďaka pridaným esenciálnym olejom alebo vonným siliacim.
-
Sonett Sensitive Tekutý prostriedok na riad a univerzálny čistič 500 ml
Sonett Sensitive Tekutý prostriedok na riad a univerzálny čistič 500 ml
Cena po zľave 124,00 Kč Normálna cena 129,00 Kč Jednotková cena 24,80 Kč/100 ml -
Tierra Verde Tablety do umývačky riadu bez parfumácie
-
Sonett Podlahový čistič so včelím voskom 500 ml
Sonett Podlahový čistič so včelím voskom 500 ml
Cena po zľave 329,00 Kč Normálna cena 349,00 Kč Jednotková cena 65,80 Kč/100 ml -
Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok bez vône
Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok bez vône
Cena po zľave 129,00 Kč Normálna cena 142,00 Kč -
Sonett Prášok do umývačky 1.5 kg
Sonett Prášok do umývačky 1.5 kg
269,00 Kč Jednotková cena 179,33 Kč/kg -
Tierra Verde Odstraňovač vodného kameňa (kyselina citrónová)
Tierra Verde Odstraňovač vodného kameňa (kyselina citrónová)
Cena po zľave 74,00 Kč Normálna cena 79,00 Kč -
Tierra Verde Biologický čistič odpadov 500 g
Tierra Verde Biologický čistič odpadov 500 g
379,00 Kč Jednotková cena 75,80 Kč/100 g -
Almawin Tablety do umývačky riadu
Almawin Tablety do umývačky riadu
Cena po zľave 179,00 Kč Normálna cena 199,00 Kč Jednotková cena 35,80 Kč/100 g -
-
-
Tierra Verde Gél do umývačky z mydlových orechov s BIO pomarančovou silicou
Tierra Verde Gél do umývačky z mydlových orechov s BIO pomarančovou silicou
179,00 Kč Jednotková cena 17,90 Kč/100 ml -
Tierra verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml
Tierra verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml
139,00 Kč Jednotková cena 18,53 Kč/100 ml