Upratovanie počas kľudovej fázy ekzému
💙 Na upratovanie vždy noste rukavice. Čistiace prostriedky nižšie síce neobsahujú žiadnu agresívnu chémiu, napriek tomu samozrejme dokážu vysušiť pokožku.
💙 Ak čistiace prostriedky vonia, je to výhradne vďaka pridaným esenciálnym olejom alebo vonným siliacim.
-
Tierra Verde Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy 750 ml
Tierra Verde Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy 750 ml
Cena po zľave 199,00 Kč Normálna cena 219,00 Kč Jednotková cena 265,33 Kč/l -
Natuty Gél Na Riad S Vôňou Citrónu
Natuty Gél Na Riad S Vôňou Citrónu
Cena po zľave 81,00 Kč Normálna cena 89,00 Kč Jednotková cena 8,10 Kč/100 g -
Sonett Sensitive Tekutý prostriedok na riad a univerzálny čistič 500 ml
Sonett Sensitive Tekutý prostriedok na riad a univerzálny čistič 500 ml
Cena po zľave 124,00 Kč Normálna cena 129,00 Kč Jednotková cena 24,80 Kč/100 ml -
Sonett Gél na riad nechtík 1 l
Sonett Gél na riad nechtík 1 l
154,00 Kč Jednotková cena 15,40 Kč/100 ml -
-
Tierra Verde Tablety do umývačky riadu bez parfumácie
-
Sonett Podlahový čistič so včelím voskom 500 ml
Sonett Podlahový čistič so včelím voskom 500 ml
Cena po zľave 329,00 Kč Normálna cena 349,00 Kč Jednotková cena 65,80 Kč/100 ml -
Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok borovice
Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok borovice
142,00 Kč Jednotková cena 28,40 Kč/100 g -
Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok bez vône
Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok bez vône
Cena po zľave 129,00 Kč Normálna cena 142,00 Kč -
Sonett Prášok do umývačky 1.5 kg
Sonett Prášok do umývačky 1.5 kg
269,00 Kč Jednotková cena 179,33 Kč/kg -
Tierra Verde Odstraňovač vodného kameňa (kyselina citrónová)
Tierra Verde Odstraňovač vodného kameňa (kyselina citrónová)
Cena po zľave 74,00 Kč Normálna cena 79,00 Kč -
Tierra Verde Gél na riad citrón BIO
Tierra Verde Gél na riad citrón BIO
89,00 Kč Jednotková cena 17,80 Kč/100 ml -
Tierra Verde Biologický čistič odpadov 500 g
Tierra Verde Biologický čistič odpadov 500 g
379,00 Kč Jednotková cena 75,80 Kč/100 g -
Almawin Tablety do umývačky riadu
Almawin Tablety do umývačky riadu
Cena po zľave 179,00 Kč Normálna cena 199,00 Kč Jednotková cena 35,80 Kč/100 g -
-
Natuty Kúpeľňový čistič citrón 500 ml
Natuty Kúpeľňový čistič citrón 500 ml
109,00 Kč Jednotková cena 218,00 Kč/l -
-
Tierra Verde Gél do umývačky z mydlových orechov s BIO pomarančovou silicou
Tierra Verde Gél do umývačky z mydlových orechov s BIO pomarančovou silicou
179,00 Kč Jednotková cena 17,90 Kč/100 ml -
Tierra verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml
Tierra verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml
139,00 Kč Jednotková cena 18,53 Kč/100 ml -
Tierra Verde Gél na riad sladká mäta BIO
Tierra Verde Gél na riad sladká mäta BIO
69,00 Kč Jednotková cena 69,00 Kč/100 ml