Imunita
Podpora, ktorá prichádza zvnútra 💙
Naše telo má úžasnú schopnosť chrániť sa - len mu občas stačí trochu pomôcť.
V tejto časti Domáce apotéky nájdeš prírodné doplnky, vitamíny, bylinné zmesi a tinktúry , ktoré pomáhajú posilniť prirodzenú obranyschopnosť a dodať telu potrebnú energiu aj rovnováhu.
Či už ťa čaká náročné obdobie, zmena ročného obdobia alebo chceš len posilniť vitalitu, siahni po jemnej, ale účinnej sile prírody 🌿
-
Serafin Detský sirup 200 ml
Serafin Detský sirup 200 ml
Cena po zľave 289,00 Kč Normálna cena 329,00 Kč Jednotková cena 144,50 Kč/100 ml -
Natios Horčík Bisglycinát 1000 mg + B6
Natios Horčík Bisglycinát 1000 mg + B6
490,00 Kč -
-
NAHS Elderberry kvapky z bazy čiernej pre deti od 1 roku 60 ml
NAHS Elderberry kvapky z bazy čiernej pre deti od 1 roku 60 ml
Cena po zľave 759,00 Kč Normálna cena 819,00 Kč Jednotková cena 1.265,00 Kč/100 ml -
MycoMedica BetaGlukan Biocell 90 tabliet
MycoMedica BetaGlukan Biocell 90 tabliet
290,00 Kč -
Trime Detské Omega 3 + vitamín D3 a K2 v kvapkách 31 ml
Trime Detské Omega 3 + vitamín D3 a K2 v kvapkách 31 ml
899,00 Kč Jednotková cena 2.900,00 Kč/100 ml -
MycoMedica Dračí sirup - imunita 200 ml
MycoMedica Dračí sirup - imunita 200 ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100 ml -
MycoMedica MycoGummies na podporu imunity 150g
-
-
MycoMedica MycoGlukan sirup - imunita 200ml
MycoMedica MycoGlukan sirup - imunita 200ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100 ml -
-
-
Natios Vitamín C Liposomálna 500 mg 60 tabliet
-
Natios Omega-3 Premium Ančovičky 1000 mg
Natios Omega-3 Premium Ančovičky 1000 mg
349,00 Kč -
Natios Vitamín D3 & K2 (MenaQ7 MK-7), 2000IU & 75mcg
-
-
-
MycoMedica Liščí sirup - pokožka 200 ml
MycoMedica Liščí sirup - pokožka 200 ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100 ml -
NAHS Kids-C Plus micelizovaný vitamín C pre deti
NAHS Kids-C Plus micelizovaný vitamín C pre deti
Cena po zľave 559,00 Kč Normálna cena 599,00 Kč -
Natios Ashwagandha 5000 mg Extrakt Extra Strength 90 kapsúl
-
Viridian probiotiká Synerbio Lactobacillus Rhamnosus GG 30 kapsúl
-
MycoMedica Sobí sirup - nosové dutiny 200 ml
MycoMedica Sobí sirup - nosové dutiny 200 ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100 ml -
-