Pranie počas kľudovej fázy ekzému
💙 Počas tejto fázy je možné používať pracie prostriedky, ktoré obsahujú esenciálne oleje alebo vonné silice. Avšak odporúčame vždy najprv vykonať test znášanlivosti po vypraní a sledovať reakciu.
💙 Rovnako tak je možné si do "nenavoňaných" pracích prostriedkov kvapnúť esenciálny olej podľa vlastného výberu do dávkovača priamo pred praním.
-
Sonett Sensitive Olivový prací gél na vlnu a hodváb pre citlivú pokožku 120 ml
Sonett Sensitive Olivový prací gél na vlnu a hodváb pre citlivú pokožku 120 ml
39,00 Kč Jednotková cena 3,90 Kč/100 ml -
Sonett Sensitive Prací gél na farebnú bielizeň pre citlivú pokožku a alergikov 120ml
Sonett Sensitive Prací gél na farebnú bielizeň pre citlivú pokožku a alergikov 120ml
Cena po zľave 49,00 Kč Normálna cena 59,00 Kč Jednotková cena 3,27 Kč/100 ml -
Alchymistky Mydlové vločky citrón
Alchymistky Mydlové vločky citrón
176,00 Kč Jednotková cena 70,40 Kč/100 g -
Sonett Aviváž máchadlo 1l
Sonett Aviváž máchadlo 1l
Cena po zľave 149,00 Kč Normálna cena 159,00 Kč Jednotková cena 14,90 Kč/100 ml -
Alchymistky Perloš perkarbonát sodný
Alchymistky Perloš perkarbonát sodný
125,00 Kč Jednotková cena 25,00 Kč/100 g -
Alchymistky Citroš kyselina citrónová
Alchymistky Citroš kyselina citrónová
229,00 Kč Jednotková cena 22,90 Kč/100 g -
Alchymistky Mydlové vločky mäta
Alchymistky Mydlové vločky mäta
176,00 Kč Jednotková cena 70,40 Kč/100 g -
Alchymistky Mydlové vločky levandule
Alchymistky Mydlové vločky levandule
176,00 Kč Jednotková cena 70,40 Kč/100 g -
Alchymistky Mydlové vločky bez vône
Alchymistky Mydlové vločky bez vône
159,00 Kč Jednotková cena 63,60 Kč/100 g -
-
Sonett Tekuté žlčové mydlo na škvrny 300 ml
Sonett Tekuté žlčové mydlo na škvrny 300 ml
Cena po zľave 129,00 Kč Normálna cena 139,00 Kč Jednotková cena 43,00 Kč/100 ml -
Sonett Sensitive Prací gél na farebnú bielizeň pre citlivú pokožku a alergikov 1.5 l
Sonett Sensitive Prací gél na farebnú bielizeň pre citlivú pokožku a alergikov 1.5 l
Cena po zľave 229,00 Kč Normálna cena 259,00 Kč Jednotková cena 15,27 Kč/100 ml -
Natuty Prací prášok na svetlé a biele prádlo 1 kg
Natuty Prací prášok na svetlé a biele prádlo 1 kg
389,00 Kč Jednotková cena 389,00 Kč/kg -
-
Natuty Tekutý prací prostriedok na látkové plienky 1 l
Natuty Tekutý prací prostriedok na látkové plienky 1 l
Cena po zľave 224,00 Kč Normálna cena 249,00 Kč Jednotková cena 224,00 Kč/l -
Tierra Verde Zmäkčovač vody na pranie
Tierra Verde Zmäkčovač vody na pranie
Cena po zľave 169,00 Kč Normálna cena 199,00 Kč -
Tierra Verde Máchadlo bielizne pre citlivú pokožku
Tierra Verde Máchadlo bielizne pre citlivú pokožku
Cena po zľave 64,00 Kč Normálna cena 85,00 Kč Jednotková cena 58,18 Kč/100 ml -
Tierra Verde Bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka PUER
Tierra Verde Bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka PUER
Cena po zľave 159,00 Kč Normálna cena 185,00 Kč Jednotková cena 159,00 Kč/kg -
-
Tierra Verde Mydlové orechy na pranie
Tierra Verde Mydlové orechy na pranie
Cena po zľave 329,00 Kč Normálna cena 359,00 Kč Jednotková cena 658,00 Kč/kg -
Tierra Verde Prací gél na funkčný a športový textil bio eukalyptus
-
-
Tierra Verde Prací prášok na bielu bielizeň bez parfumácie
Tierra Verde Prací prášok na bielu bielizeň bez parfumácie
69,00 Kč Jednotková cena 276,00 Kč/kg -