Pranie počas kľudovej fázy ekzému
💙 Počas tejto fázy je možné používať pracie prostriedky, ktoré obsahujú esenciálne oleje alebo vonné silice. Avšak odporúčame vždy najprv vykonať test znášanlivosti po vypraní a sledovať reakciu.
💙 Rovnako tak je možné si do "nenavoňaných" pracích prostriedkov kvapnúť esenciálny olej podľa vlastného výberu do dávkovača priamo pred praním.
-
Almawin Aviváž Lipový kvet 750 ml
Almawin Aviváž Lipový kvet 750 ml
Cena po zľave 159,00 Kč Normálna cena 179,00 Kč Jednotková cena 21,20 Kč/100 ml -
Almawin Verbena aviváž 750 ml
Almawin Verbena aviváž 750 ml
Cena po zľave 169,00 Kč Normálna cena 189,00 Kč Jednotková cena 22,53 Kč/100 ml -
Sonett Sensitive Prášok na pranie farebnej bielizne pre citlivú pokožku a alergikov 1.2kg
Sonett Sensitive Prášok na pranie farebnej bielizne pre citlivú pokožku a alergikov 1.2kg
Cena po zľave 319,00 Kč Normálna cena 329,00 Kč Jednotková cena 26,58 Kč/100 g -
-
Sonett Prací prášok na bielu i farebnú bielizeň
Sonett Prací prášok na bielu i farebnú bielizeň
274,00 Kč Jednotková cena 22,83 Kč/100 g -
Sonett Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn
Sonett Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn
129,00 Kč Jednotková cena 28,67 Kč/100 g -
-
-
-
Sonett Sensitive Prací gél pre citlivú pokožku a alergikov 2 l
Sonett Sensitive Prací gél pre citlivú pokožku a alergikov 2 l
Cena po zľave 279,00 Kč Normálna cena 329,00 Kč Jednotková cena 13,95 Kč/100 ml -
Sonett Prací gél na bielu a farebnú bielizeň s vôňou levandule 2 l
Sonett Prací gél na bielu a farebnú bielizeň s vôňou levandule 2 l
319,00 Kč Jednotková cena 15,95 Kč/100 ml -
Attitude Prací gél pre deti bez vône 1050 ml
Attitude Prací gél pre deti bez vône 1050 ml
289,00 Kč Jednotková cena 275,24 Kč/l