Non toxic jarné upratovanie 🌸
Na upratovanie som bola vždy 🐶 S prechodom na non toxic domácnosť to pre mňa preto nebolo zo začiatku ľahké. Ruku na srdce - chémia upratovanie veľmi uľahčuje, ale jej dopady na naše zdravie a na atopický ekzém mi za to nestojí.
Vyskúšala som toho veľa, ale toto sú moji absolútne najväčší obľúbenci na upratovanie a so zľavou 10% do konca marca:
-
Sonett Sensitive Gél na riad pre citlivú pleť a alergikov
Sonett Sensitive Gél na riad pre citlivú pleť a alergikov
Cena po zľave 132,00 Kč Normálna cena 139,00 Kč Jednotková cena 13,20 Kč/100 ml -
Alchymistky Perloš perkarbonát sodný
Alchymistky Perloš perkarbonát sodný
125,00 Kč Jednotková cena 25,00 Kč/100 g -
Sonett Čistič na okná, sklo a hladké povrchy 500 ml
Sonett Čistič na okná, sklo a hladké povrchy 500 ml
99,00 Kč Jednotková cena 19,80 Kč/100 ml -
-
Sonett Tablety do umývačky bez parfumácie
Sonett Tablety do umývačky bez parfumácie
219,00 Kč Jednotková cena 43,80 Kč/100 g -
-
Sonett Regeneračná soľ do umývačky 2 kg
Sonett Regeneračná soľ do umývačky 2 kg
99,00 Kč Jednotková cena 4,95 Kč/100 g -
Sonett Desinfekčný prostriedok
Sonett Desinfekčný prostriedok
229,00 Kč Jednotková cena 45,80 Kč/100 ml -
Sonett Univerzálny čistič s vôňou pomaranča a citrónovej trávy 500 ml
Sonett Univerzálny čistič s vôňou pomaranča a citrónovej trávy 500 ml
Cena po zľave 99,00 Kč Normálna cena 109,00 Kč Jednotková cena 198,00 Kč/l -
Sonett Leštidlo do umývačky 500 ml
Sonett Leštidlo do umývačky 500 ml
Cena po zľave 129,00 Kč Normálna cena 139,00 Kč Jednotková cena 25,80 Kč/100 ml -
Sonett WC čistič mäta a myrta 750 ml
Sonett WC čistič mäta a myrta 750 ml
Cena po zľave 99,00 Kč Normálna cena 109,00 Kč Jednotková cena 132,00 Kč/1000 ml -
Alchymistky Citroš kyselina citrónová
Alchymistky Citroš kyselina citrónová
229,00 Kč Jednotková cena 22,90 Kč/100 g -
Tierra Verde Gél na riad pre citlivú pokožku
Tierra Verde Gél na riad pre citlivú pokožku
Cena po zľave 62,00 Kč Normálna cena 69,00 Kč Jednotková cena 62,00 Kč/100 ml -
Sonett WC čistič céder a citronela 750 ml
Sonett WC čistič céder a citronela 750 ml
109,00 Kč Jednotková cena 14,53 Kč/100 ml -
Sonett Pomarančový intenzívny čistič na mastnotu 500 ml
Sonett Pomarančový intenzívny čistič na mastnotu 500 ml
Cena po zľave 109,00 Kč Normálna cena 139,00 Kč Jednotková cena 21,80 Kč/100 ml -
Sonett Sensitive Univerzálny čistič na citlivú pokožku 500 ml
Sonett Sensitive Univerzálny čistič na citlivú pokožku 500 ml
Cena po zľave 119,00 Kč Normálna cena 129,00 Kč Jednotková cena 23,80 Kč/100 ml -
Sonett Čistiaci tekutý piesok 500 ml
Sonett Čistiaci tekutý piesok 500 ml
Cena po zľave 119,00 Kč Normálna cena 129,00 Kč Jednotková cena 23,80 Kč/100 ml -
Tierra Verde Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy 750 ml
Tierra Verde Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy 750 ml
Cena po zľave 199,00 Kč Normálna cena 219,00 Kč Jednotková cena 265,33 Kč/l -
Natuty Gél Na Riad S Vôňou Citrónu
Natuty Gél Na Riad S Vôňou Citrónu
Cena po zľave 81,00 Kč Normálna cena 89,00 Kč Jednotková cena 8,10 Kč/100 g -
Sonett Sensitive Tekutý prostriedok na riad a univerzálny čistič 500 ml
Sonett Sensitive Tekutý prostriedok na riad a univerzálny čistič 500 ml
Cena po zľave 124,00 Kč Normálna cena 129,00 Kč Jednotková cena 24,80 Kč/100 ml -
Sonett Gél na riad nechtík 1 l
Sonett Gél na riad nechtík 1 l
154,00 Kč Jednotková cena 15,40 Kč/100 ml -
-
Tierra Verde Tablety do umývačky riadu bez parfumácie
-
Sonett Podlahový čistič so včelím voskom 500 ml
Sonett Podlahový čistič so včelím voskom 500 ml
Cena po zľave 329,00 Kč Normálna cena 349,00 Kč Jednotková cena 65,80 Kč/100 ml