Opaľovacie krémy
Opaľovacie krémy pre citlivú a ekzematickú pokožku
Pre atopickú pokožku sú najvhodnejšie minerálne opaľovacie krémy s oxidom zinočnatým, bez parfumácie. Na EkzemFree.sk sme vybrali minerálne krémy SPF 30 a SPF 50 pre deti aj dospelých. Ako vybrať ten správny? Čítajte v sprievodcovi Opaľovanie s ekzémom: aký opaľovací krém pre atopickú pokožku.
-
Pretože Si Upokojujúci Hydratačný Krém na suchú a citlivú pokožku
Pretože Si Upokojujúci Hydratačný Krém na suchú a citlivú pokožku
149,00 Kč Jednotková cena 745,00 Kč/100 g -
Eco by Sonya Coconut Body Milk upokojujúce telové mlieko s aloe vera 375 ml
Eco by Sonya Coconut Body Milk upokojujúce telové mlieko s aloe vera 375 ml
890,00 Kč Jednotková cena 237,33 Kč/100 ml -
Odylique Opaľovací krém SPF 30 vhodný pre ekzematiky
Odylique Opaľovací krém SPF 30 vhodný pre ekzematiky
Cena po zľave 449,00 Kč Normálna cena 545,00 Kč Jednotková cena 898,00 Kč/100 ml -
Badger Active Clear Zinc opaľovací krém SPF 30 bez parfumácie
Badger Active Clear Zinc opaľovací krém SPF 30 bez parfumácie
Cena po zľave 429,00 Kč Normálna cena 479,00 Kč Jednotková cena 493,10 Kč/100 g -
Purity Vision Upokojujúci Aloe Vera gél 200 ml
Purity Vision Upokojujúci Aloe Vera gél 200 ml
Cena po zľave 294,00 Kč Normálna cena 349,00 Kč Jednotková cena 147,00 Kč/100 ml -
Wooden Spoon SPF 50 Baby & Family opaľovacie telové mlieko
Wooden Spoon SPF 50 Baby & Family opaľovacie telové mlieko
Cena po zľave 569,00 Kč Normálna cena 755,00 Kč Jednotková cena 379,33 Kč/100 ml -
Eco by Sonya Opaľovací krém Glory Veil SPF 50 150 ml
Eco by Sonya Opaľovací krém Glory Veil SPF 50 150 ml
990,00 Kč Jednotková cena 660,00 Kč/100 ml -
Badger Baby Opaľovací krém SPF 30 harmanček a nechtík
Badger Baby Opaľovací krém SPF 30 harmanček a nechtík
Cena po zľave 389,00 Kč Normálna cena 479,00 Kč Jednotková cena 447,13 Kč/100 g -
Wooden Spoon Mango SPF 50 Opaľovacie telové mlieko pre bábätká a rodinu
Wooden Spoon Mango SPF 50 Opaľovacie telové mlieko pre bábätká a rodinu
Cena po zľave 499,00 Kč Normálna cena 653,00 Kč Jednotková cena 499,00 Kč/100 ml -
Badger Kids Opaľovací krém SPF 30
Badger Kids Opaľovací krém SPF 30
Cena po zľave 389,00 Kč Normálna cena 479,00 Kč Jednotková cena 447,13 Kč/100 g -
Wooden Spoon Baby & Family SPF 30 opaľovacie telové mlieko
Wooden Spoon Baby & Family SPF 30 opaľovacie telové mlieko
Cena po zľave 419,00 Kč Normálna cena 543,00 Kč Jednotková cena 838,00 Kč/100 ml -
Wooden Spoon Sun Kiss balzam na pery na opaľovanie SPF 45 4,3 ml
Wooden Spoon Sun Kiss balzam na pery na opaľovanie SPF 45 4,3 ml
Cena po zľave 169,00 Kč Normálna cena 189,00 Kč -
Wooden Spoon Opaľovací krém na tvár s nízkym komedogénnym indexom SPF 50
Wooden Spoon Opaľovací krém na tvár s nízkym komedogénnym indexom SPF 50
Cena po zľave 518,00 Kč Normálna cena 599,00 Kč Jednotková cena 1.036,00 Kč/100 ml -
Wooden Spoon Opaľovacie mlieko na tvár a telo so suchými olejmi SPF 35+
Wooden Spoon Opaľovacie mlieko na tvár a telo so suchými olejmi SPF 35+
Cena po zľave 499,00 Kč Normálna cena 659,00 Kč Jednotková cena 499,00 Kč/100 ml -
Hemptouch Tónovaný opaľovací krém na tvár Mineral Shield Face Sunscreen SPF 30
Hemptouch Tónovaný opaľovací krém na tvár Mineral Shield Face Sunscreen SPF 30
Cena po zľave 44,00 Kč Normálna cena 49,00 Kč -
Anela Pozdrav Slnku opaľovací krém SPF 15
Anela Pozdrav Slnku opaľovací krém SPF 15
Cena po zľave 260,00 Kč Normálna cena 280,00 Kč -
-
Wooden Spoon Detský olej po opaľovaní Baby and Family 100ml
Wooden Spoon Detský olej po opaľovaní Baby and Family 100ml
Cena po zľave 377,00 Kč Normálna cena 419,00 Kč Jednotková cena 377,00 Kč/100 ml -
-
Badger Aloe Vera gél po opaľovaní 118 ml
Badger Aloe Vera gél po opaľovaní 118 ml
Cena po zľave 219,00 Kč Normálna cena 244,00 Kč Jednotková cena 185,59 Kč/100 ml -
Eco by Sonya Glory Veil Face Pleťový opaľovací krém SPF 50 75 ml
Eco by Sonya Glory Veil Face Pleťový opaľovací krém SPF 50 75 ml
1.190,00 Kč Jednotková cena 1.586,67 Kč/100 ml -
Odylique Minerálne opaľovacie mlieko SPF 25 s prebiotikami pre citlivú pokožku
Odylique Minerálne opaľovacie mlieko SPF 25 s prebiotikami pre citlivú pokožku
Cena po zľave 799,00 Kč Normálna cena 855,00 Kč Jednotková cena 399,50 Kč/100 ml -
Wooden Spoon Hydratačný olej po opaľovaní s červeným pomarančom 100 ml
Wooden Spoon Hydratačný olej po opaľovaní s červeným pomarančom 100 ml
Cena po zľave 459,00 Kč Normálna cena 515,00 Kč Jednotková cena 459,00 Kč/100 ml -
Eco by Sonya Letné duo pre citlivú pokožku: SPF 50 + hydratačné telové mlieko
Eco by Sonya Letné duo pre citlivú pokožku: SPF 50 + hydratačné telové mlieko
Cena po zľave 1.699,00 Kč Normálna cena 1.880,00 Kč