Upratovanie asi zmazať

Na upratovanie som bola vždycky 🐶 S prechodom na non toxic domácnosť to pre mňa preto nebolo zo začiatku ľahké. Ruku na srdce - chémia upratovanie veľmi uľahčuje, ale jej dopady na naše zdravie a na atopický ekzém mi za to nestoja.

Vyskúšala som toho veľa, ale toto sú moji obľúbenci na upratovanie.

Prejsť na zoznam výsledkov

Aktívne filtre:

Položky: 31
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:

  • Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok borovice

    Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok borovice

    142,00 Kč Jednotková cena 28,40 Kč/100 g
  • Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok bez vône

    Alchymistky Mydloš univerzálny čistiaci prostriedok bez vône

    1 recenz.

    Cena po zľave  129,00 Kč Normálna cena 142,00 Kč
  • Sonett Prášok do umývačky 1.5 kg

    Sonett Prášok do umývačky 1.5 kg

    269,00 Kč Jednotková cena 179,33 Kč/kg
  • Tierra Verde Pomarančový odmasťovač - sprej 750 ml

    Tierra Verde Pomarančový odmasťovač - sprej 750 ml

    119,00 Kč Jednotková cena 15,87 Kč/100 ml
  • Natuty Kúpeľňový čistič citrón 500 ml

    Natuty Kúpeľňový čistič citrón 500 ml

    109,00 Kč Jednotková cena 218,00 Kč/l
  • Sonett Odmerka na prášok do umývačky

  • Tierra verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml

    Tierra verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml

    139,00 Kč Jednotková cena 18,53 Kč/100 ml