Upratovanie
-
Sonett Čistič na okná, sklo a hladké povrchy 500 ml
Sonett Čistič na okná, sklo a hladké povrchy 500 ml
99,00 Kč Jednotková cena 19,80 Kč/100 ml -
-
-
Sonett Regeneračná soľ do umývačky 2 kg
Sonett Regeneračná soľ do umývačky 2 kg
99,00 Kč Jednotková cena 4,95 Kč/100 g -
Sonett Desinfekčný prostriedok
Sonett Desinfekčný prostriedok
229,00 Kč Jednotková cena 45,80 Kč/100 ml -
Sonett Univerzálny čistič s vôňou pomaranča a citrónovej trávy 500 ml
Sonett Univerzálny čistič s vôňou pomaranča a citrónovej trávy 500 ml
Cena po zľave 99,00 Kč Normálna cena 109,00 Kč Jednotková cena 198,00 Kč/l -
Sonett WC čistič mäta a myrta 750 ml
Sonett WC čistič mäta a myrta 750 ml
Cena po zľave 99,00 Kč Normálna cena 109,00 Kč Jednotková cena 132,00 Kč/1000 ml -
Sonett WC čistič céder a citronela 750 ml
Sonett WC čistič céder a citronela 750 ml
109,00 Kč Jednotková cena 14,53 Kč/100 ml -
Sonett Pomarančový intenzívny čistič na mastnotu 500 ml
Sonett Pomarančový intenzívny čistič na mastnotu 500 ml
Cena po zľave 109,00 Kč Normálna cena 139,00 Kč Jednotková cena 21,80 Kč/100 ml -
Sonett Sensitive Univerzálny čistič na citlivú pokožku 500 ml
Sonett Sensitive Univerzálny čistič na citlivú pokožku 500 ml
Cena po zľave 119,00 Kč Normálna cena 129,00 Kč Jednotková cena 23,80 Kč/100 ml -
Tierra Verde Soda bikarbóna šetrný čistiaci prostriedok Bika
Tierra Verde Soda bikarbóna šetrný čistiaci prostriedok Bika
Cena po zľave 39,00 Kč Normálna cena 45,00 Kč -
Tierra Verde Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy 750 ml
Tierra Verde Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy 750 ml
Cena po zľave 199,00 Kč Normálna cena 219,00 Kč Jednotková cena 265,33 Kč/l -
Natuty Gél Na Riad S Vôňou Citrónu
Natuty Gél Na Riad S Vôňou Citrónu
Cena po zľave 81,00 Kč Normálna cena 89,00 Kč Jednotková cena 8,10 Kč/100 g -
Sonett Podlahový čistič so včelím voskom 500 ml
Sonett Podlahový čistič so včelím voskom 500 ml
Cena po zľave 329,00 Kč Normálna cena 349,00 Kč Jednotková cena 65,80 Kč/100 ml -
Tierra Verde Odstraňovač vodného kameňa (kyselina citrónová)
Tierra Verde Odstraňovač vodného kameňa (kyselina citrónová)
Cena po zľave 74,00 Kč Normálna cena 79,00 Kč -
Tierra Verde Biologický čistič odpadov 500 g
Tierra Verde Biologický čistič odpadov 500 g
379,00 Kč Jednotková cena 75,80 Kč/100 g -
-
Natuty Kúpeľňový čistič citrón 500 ml
Natuty Kúpeľňový čistič citrón 500 ml
109,00 Kč Jednotková cena 218,00 Kč/l -
Tierra verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml
Tierra verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml
139,00 Kč Jednotková cena 18,53 Kč/100 ml