Vianočné darčeky pre citlivú pokožku 🎄
Objavte vianočné darčeky plné jemnej starostlivosti a prírodných vôní, ktoré potešia citlivú pokožku aj dušu. Vytvorila som pre vás výber produktov, ktoré mám sama rada a ktoré môžu byť krásnym, zmysluplným darčekom pod stromček. Nájdete tu darčeky pre ženy, mužov aj deti - všetko s dôrazom na čisté zloženie a láskavé použitie.
-
Aqua Aurea DIOS Sprchový filter na odstránenie chlóru z vody
Aqua Aurea DIOS Sprchový filter na odstránenie chlóru z vody
Cena po zľave 990,00 Kč Normálna cena 1.090,00 Kč -
Eco by Sonya Coconut Body Milk upokojujúce telové mlieko s aloe vera 375 ml
Eco by Sonya Coconut Body Milk upokojujúce telové mlieko s aloe vera 375 ml
890,00 Kč Jednotková cena 237,33 Kč/100 ml -
-
Kvitok Magická Pena do kúpeľa Cukrový Obláčik
Kvitok Magická Pena do kúpeľa Cukrový Obláčik
Cena po zľave 209,00 Kč Normálna cena 249,00 Kč -
-
Kvitok Magická Pena do kúpeľa Sladké Ovocie
Kvitok Magická Pena do kúpeľa Sladké Ovocie
Cena po zľave 69,00 Kč Normálna cena 79,00 Kč -
Alchymistky Detské Telové mlieko
Alchymistky Detské Telové mlieko
Cena po zľave 409,00 Kč Normálna cena 465,00 Kč Jednotková cena 272,67 Kč/100 ml -
Kvitok Senses set 6 ks vzoriek parfumov
Kvitok Senses set 6 ks vzoriek parfumov
289,00 Kč Jednotková cena 1.156,00 Kč/100 ml -
-
-
Alchymistky Mydlo s lanolínom 90 g
Alchymistky Mydlo s lanolínom 90 g
139,00 Kč Jednotková cena 154,44 Kč/100 g -
-
Anela Malá moringová víla Upokojujúca masť na regeneráciu kože
Anela Malá moringová víla Upokojujúca masť na regeneráciu kože
270,00 Kč Jednotková cena 1.800,00 Kč/100 ml -
-
Alchymistky HydraTop telové mlieko
Alchymistky HydraTop telové mlieko
465,00 Kč Jednotková cena 155,00 Kč/100 ml -
Kvitok Magická pena do kúpeľa Upokojujúca levanduľa
Kvitok Magická pena do kúpeľa Upokojujúca levanduľa
Cena po zľave 69,00 Kč Normálna cena 83,00 Kč -
Alchymistky Detské mydlo s lanolínom 55 g
Alchymistky Detské mydlo s lanolínom 55 g
139,00 Kč Jednotková cena 252,73 Kč/100 g -
Anela Malá Čarodejnica univerzálny balzam
Anela Malá Čarodejnica univerzálny balzam
Cena po zľave 214,00 Kč Normálna cena 240,00 Kč Jednotková cena 1.426,67 Kč/100 ml -
-
Anela Ružové Z Neba hydratačné a vyhladzujúce sérum s kyselinou hyalurónovou
Anela Ružové Z Neba hydratačné a vyhladzujúce sérum s kyselinou hyalurónovou
950,00 Kč Jednotková cena 3.166,67 Kč/100 ml -
Eco by Sonya Riasenka Mitz Mascara Perfect Black
-
-
Kvitok BB Barrier Booster Regeneračná Nočná Maska 30 ml
Kvitok BB Barrier Booster Regeneračná Nočná Maska 30 ml
Cena po zľave 309,00 Kč Normálna cena 339,00 Kč -
Anela Modré Z Neba hydratačná hmla
Anela Modré Z Neba hydratačná hmla
180,00 Kč Jednotková cena 600,00 Kč/100 ml