Vianočné darčeky pre citlivú pokožku 🎄
Objavte vianočné darčeky plné jemnej starostlivosti a prírodných vôní, ktoré potešia citlivú pokožku aj dušu. Vytvorila som pre vás výber produktov, ktoré mám sama rada a ktoré môžu byť krásnym, zmysluplným darčekom pod stromček. Nájdete tu darčeky pre ženy, mužov aj deti - všetko s dôrazom na čisté zloženie a láskavé použitie.
-
-
Kvitok Magická pena do kúpeľa Citrusová bomba
-
Kvitok Magická pena do kúpeľa Azúrové pobrežie
Kvitok Magická pena do kúpeľa Azúrové pobrežie
Cena po zľave 69,00 Kč Normálna cena 83,00 Kč -
-
Medarek Kopčeky do vane Lieskovooriešková čokoláda
-
Eco by Sonya Glory Oil pleťové sérum 30 ml
Eco by Sonya Glory Oil pleťové sérum 30 ml
1.200,00 Kč Jednotková cena 400,00 Kč/10 ml -
Medarek Kopčeky do vane Mätový dalmatín - Prírodný kúpeľ s čiernou soľou
-
Eco by Sonya Hydratačný rúž na pery
Eco by Sonya Hydratačný rúž na pery
595,00 Kč -
-
Kvitok Magická pena do kúpeľa Prečisťujúci eukalyptus
Kvitok Magická pena do kúpeľa Prečisťujúci eukalyptus
Cena po zľave 69,00 Kč Normálna cena 83,00 Kč -
-
Kvitok Universe Toaletný parfém s vôňou citrusov a zeleného jablka 30 ml kazeta
-
Eco by Sonya Dlhotrvajúca gélová ceruzka na oči
-
Eco by Sonya Čistiaci pleťový gél Super Citrus Cleanser 200 ml
Eco by Sonya Čistiaci pleťový gél Super Citrus Cleanser 200 ml
Cena po zľave 784,00 Kč Normálna cena 850,00 Kč Jednotková cena 392,00 Kč/100 ml -
Biorythme Upokojujúce prírodné tonikum
Biorythme Upokojujúce prírodné tonikum
Cena po zľave 99,00 Kč Normálna cena 189,00 Kč Jednotková cena 330,00 Kč/100 ml -
Biorythme Well aging prírodné tonikum
Biorythme Well aging prírodné tonikum
Cena po zľave 170,00 Kč Normálna cena 189,00 Kč Jednotková cena 566,67 Kč/100 ml -
Kvitok Lovely Tuhý Dezodorant 45ml
Kvitok Lovely Tuhý Dezodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100 ml -
Kvitok Glamorous Tuhý Dezodorant 45ml
Kvitok Glamorous Tuhý Dezodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100 ml -
Kvitok Thunder Roll-on parfém s vôňou santalového dreva a pačuli 10 ml
Kvitok Thunder Roll-on parfém s vôňou santalového dreva a pačuli 10 ml
Cena po zľave 349,00 Kč Normálna cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100 ml -
Anela Bubla Bublá pena do kúpeľa pre celú rodinu
Anela Bubla Bublá pena do kúpeľa pre celú rodinu
490,00 Kč Jednotková cena 196,00 Kč/100 ml -
Tvoja Svíčka Zmes esenciálnych olejov Pravčická brána - ruža a levanduľa 10 ml
-
Tvoja Svíčka Zmes esenciálnych olejov Pančavský vodopád - eukalyptus, niaouli, červený tymián, borovica 10 ml
-
Eco by Sonya Glory Veil Face Pleťový opaľovací krém SPF 50 75 ml
Eco by Sonya Glory Veil Face Pleťový opaľovací krém SPF 50 75 ml
1.190,00 Kč Jednotková cena 1.586,67 Kč/100 ml -
Anela Moja Z Neba hydratačná a rozjasňujúca maska
Anela Moja Z Neba hydratačná a rozjasňujúca maska
Cena po zľave 549,00 Kč Normálna cena 590,00 Kč Jednotková cena 3.660,00 Kč/100 ml