Vianočné darčeky pre deti
Jemné a bezpečné darčeky pre najmenších - od bábätiek po staršie deti. Nájdete tu produkty s čistým zložením, ktoré rešpektujú citlivú pokožku a podporujú šetrnú starostlivosť. Všetko vyberám s ohľadom na kvalitu, jednoduchosť a maximálnu jemnosť.
-
Anela Zinková Masť Ochránim zadočky
Anela Zinková Masť Ochránim zadočky
Cena po zľave 179,00 Kč Normálna cena 190,00 Kč Jednotková cena 596,67 Kč/100 ml -
MycoMedica MycoGlukan sirup - imunita 200ml
MycoMedica MycoGlukan sirup - imunita 200ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100 ml -
-
-
-
-
Kvitok Detský Sprcháčik 2v1 100 ml
Kvitok Detský Sprcháčik 2v1 100 ml
Cena po zľave 199,00 Kč Normálna cena 224,00 Kč -
-
Wooden Spoon Hydratačné maslo s ovsenými vločkami
Wooden Spoon Hydratačné maslo s ovsenými vločkami
Cena po zľave 699,00 Kč Normálna cena 815,00 Kč Jednotková cena 699,00 Kč/100 ml -
-
-
Alchymistky Detské mydlo s lanolínom 55 g
Alchymistky Detské mydlo s lanolínom 55 g
139,00 Kč Jednotková cena 252,73 Kč/100 g -
-
Sonett Náplň do bublifuku pre deti 500 ml
Sonett Náplň do bublifuku pre deti 500 ml
209,00 Kč Jednotková cena 41,80 Kč/100 ml -
-
MycoMedica Liščí sirup - pokožka 200 ml
MycoMedica Liščí sirup - pokožka 200 ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100 ml -
Protože Jsi Ošetrujúce mydlo pre suchú a citlivú pokožku-robot veľký
-
Protože Jsi Ošetrujúce mydlo pre suchú a citlivú pokožku kvietka
-
-
Purity Vision Upokojujúci Jantárový olej pre bábätká 95 ml
Purity Vision Upokojujúci Jantárový olej pre bábätká 95 ml
349,00 Kč Jednotková cena 367,37 Kč/100 ml -
Protože Jsi Ošetrujúce mydlo pre suchú a citlivú pokožku - autíčko Blesk
-
-
Medarek Detské vlasové pohladenie prírodný kondicionér
-
Purity Vision Nechtíkový olej pre deti 100 ml
Purity Vision Nechtíkový olej pre deti 100 ml
299,00 Kč Jednotková cena 299,00 Kč/100 ml