Vianočné darčeky pre mužov
Praktické, čisté a prírodné darčeky pre mužov, ktorí ocenia kvalitu a jednoduchosť. Vybrala som produkty, ktoré fungujú, nezaťažujú pokožku a zároveň sú príjemným doplnkom každodennej starostlivosti. Ideálna voľba, ak chcete darovať niečo zmysluplné a užitočné.
-
-
Biorythme V lese nájde(š) sa dezodorant 100% prírodný BEZSODÝ
Biorythme V lese nájde(š) sa dezodorant 100% prírodný BEZSODÝ
Cena po zľave 224,00 Kč Normálna cena 249,00 Kč Jednotková cena 896,00 Kč/100 g -
-
Natios Ashwagandha 5000 mg Extrakt Extra Strength 90 kapsúl
-
-
-
Protože Jsi Olivové mydlo na tvár, ruky aj celé telo
-
-
-
-
MycoMedica Coriolus PRO 90 kapsúl
MycoMedica Coriolus PRO 90 kapsúl
890,00 Kč -
-
-
Kvitok Universe Toaletný parfém s vôňou citrusov a zeleného jablka 30 ml kazeta
-
Odylique Gentle Herb Jemný šampón 200 ml
Odylique Gentle Herb Jemný šampón 200 ml
469,00 Kč Jednotková cena 234,50 Kč/100 ml -
-
Kvitok Thunder Tuhý Dezodorant 45 ml
Kvitok Thunder Tuhý Dezodorant 45 ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100 ml -
-
Odylique Hydratačný šampón levandule 200 ml
Odylique Hydratačný šampón levandule 200 ml
489,00 Kč Jednotková cena 244,50 Kč/100 ml -
-
Kvitok Thunder Roll-on parfém s vôňou santalového dreva a pačuli 10 ml
Kvitok Thunder Roll-on parfém s vôňou santalového dreva a pačuli 10 ml
Cena po zľave 349,00 Kč Normálna cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100 ml -
Kvitok Dotyk Prírody ľahký hydratačný telový krém 100 ml
-
Tvoja Svíčka Zmes esenciálnych olejov Pravčická brána - ruža a levanduľa 10 ml
-
Tvoja Svíčka Zmes esenciálnych olejov Pančavský vodopád - eukalyptus, niaouli, červený tymián, borovica 10 ml