Vianočné darčeky pre ženu
Darčeky, ktoré potešia každú ženu, ktorá má rada prírodnú starostlivosť, jemné vône a produkty šetrné k pokožke. Nájdete tu hydratáciu, relaxačné rituály aj malé radosti pre dušu – starostlivo vybrané tak, aby boli prínosom aj pre citlivú alebo ekzematickú pokožku.
-
Eco by Sonya Hydratačný rúž na pery
Eco by Sonya Hydratačný rúž na pery
595,00 Kč -
Biorythme Pačuli, Mäta, Rozmarín dezodorant 100% prírodný
Biorythme Pačuli, Mäta, Rozmarín dezodorant 100% prírodný
Cena po zľave 170,00 Kč Normálna cena 189,00 Kč Jednotková cena 1.133,33 Kč/100 ml -
-
Purity Vision Nechtíková Čistiaca Pena 90ml
Purity Vision Nechtíková Čistiaca Pena 90ml
249,00 Kč Jednotková cena 276,67 Kč/100 ml -
-
-
MycoMedica Coriolus PRO 90 kapsúl
MycoMedica Coriolus PRO 90 kapsúl
890,00 Kč -
Purity Vision Nechtíkový olej 100 ml
Purity Vision Nechtíkový olej 100 ml
227,00 Kč Jednotková cena 227,00 Kč/100 ml -
-
-
Kvitok Magická pena do kúpeľa Prečisťujúci eukalyptus
Kvitok Magická pena do kúpeľa Prečisťujúci eukalyptus
Cena po zľave 69,00 Kč Normálna cena 83,00 Kč -
Eco by Sonya Super Fruit Hydrator Pleťový hydratačný krém 60 ml
Eco by Sonya Super Fruit Hydrator Pleťový hydratačný krém 60 ml
990,00 Kč Jednotková cena 1.650,00 Kč/100 ml -
-
Kvitok Universe Toaletný parfém s vôňou citrusov a zeleného jablka 30 ml kazeta
-
-
Purity Vision Ružová Čistiaca Pena 90 ml
Purity Vision Ružová Čistiaca Pena 90 ml
229,00 Kč Jednotková cena 229,00 Kč/100 ml -
Pretože Si Relaxačná Kúpeľová Soľ
Pretože Si Relaxačná Kúpeľová Soľ
269,00 Kč Jednotková cena 89,67 Kč/100 g -
Kvitok Denný Arganový krém pre zrelú pleť (vek 30+) 30 ml
-
Eco by Sonya Dlhotrvajúca gélová ceruzka na oči
-
Eco by Sonya Čistiaci pleťový gél Super Citrus Cleanser 200 ml
Eco by Sonya Čistiaci pleťový gél Super Citrus Cleanser 200 ml
Cena po zľave 784,00 Kč Normálna cena 850,00 Kč Jednotková cena 392,00 Kč/100 ml -
Biorythme Upokojujúce prírodné tonikum
Biorythme Upokojujúce prírodné tonikum
Cena po zľave 99,00 Kč Normálna cena 189,00 Kč Jednotková cena 330,00 Kč/100 ml -
Biorythme Well aging prírodné tonikum
Biorythme Well aging prírodné tonikum
Cena po zľave 170,00 Kč Normálna cena 189,00 Kč Jednotková cena 566,67 Kč/100 ml -
Anela Marhuľový Olej BIO za studena lisovaný
Anela Marhuľový Olej BIO za studena lisovaný
290,00 Kč Jednotková cena 290,00 Kč/100 ml -
Kvitok Lovely Tuhý Dezodorant 45ml
Kvitok Lovely Tuhý Dezodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100 ml