Vianočné darčeky pre ženu
Darčeky, ktoré potešia každú ženu, ktorá má rada prírodnú starostlivosť, jemné vône a produkty šetrné k pokožke. Nájdete tu hydratáciu, relaxačné rituály aj malé radosti pre dušu – starostlivo vybrané tak, aby boli prínosom aj pre citlivú alebo ekzematickú pokožku.
-
Odylique Hydratačná pomáda na pery
Odylique Hydratačná pomáda na pery
229,00 Kč Jednotková cena 5.088,89 Kč/100 g -
-
-
Kvitok Thunder Tuhý Dezodorant 45 ml
Kvitok Thunder Tuhý Dezodorant 45 ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100 ml -
Biorythme Levanduľové Pole dezodorant 100% prírodný
Biorythme Levanduľové Pole dezodorant 100% prírodný
Cena po zľave 170,00 Kč Normálna cena 189,00 Kč Jednotková cena 1.133,33 Kč/100 ml -
Kvitok Glamorous Tuhý Dezodorant 45ml
Kvitok Glamorous Tuhý Dezodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100 ml -
Kvitok Thunder Roll-on parfém s vôňou santalového dreva a pačuli 10 ml
Kvitok Thunder Roll-on parfém s vôňou santalového dreva a pačuli 10 ml
Cena po zľave 349,00 Kč Normálna cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100 ml -
-
Kvitok Dotyk Prírody ľahký hydratačný telový krém 100 ml
-
Anela Bubla Bublá pena do kúpeľa pre celú rodinu
Anela Bubla Bublá pena do kúpeľa pre celú rodinu
490,00 Kč Jednotková cena 196,00 Kč/100 ml -
Pretože si pleťový krém s pantenolom
Pretože si pleťový krém s pantenolom
290,00 Kč Jednotková cena 1.933,33 Kč/100 ml -
Tvoja Svíčka Zmes esenciálnych olejov Pravčická brána - ruža a levanduľa 10 ml
-
Tvoja Svíčka Zmes esenciálnych olejov Pančavský vodopád - eukalyptus, niaouli, červený tymián, borovica 10 ml
-
-
Kvitok Šľahaný Telový Krém – Bezstarostné Ráno
-
-
Kvitok Dotyk Prírody - hutný hydratačný telový krém
-
Anela Ochránim bruška tehotenský ošetrujúci olej na strie
-
Anela Moja Z Neba hydratačná a rozjasňujúca maska
Anela Moja Z Neba hydratačná a rozjasňujúca maska
Cena po zľave 549,00 Kč Normálna cena 590,00 Kč Jednotková cena 3.660,00 Kč/100 ml -
Anela Moja Ovsená upokojujúca pleťová maska pre pleť so sklonom k ekzému
Anela Moja Ovsená upokojujúca pleťová maska pre pleť so sklonom k ekzému
Cena po zľave 539,00 Kč Normálna cena 590,00 Kč Jednotková cena 3.593,33 Kč/100 ml -
MycoMedica MycoCholest 120 tabliet
MycoMedica MycoCholest 120 tabliet
390,00 Kč -
Kvitok Glamorous Roll-on parfém s vôňou bergamotu, pomaranča a maliny 10ml
Kvitok Glamorous Roll-on parfém s vôňou bergamotu, pomaranča a maliny 10ml
Cena po zľave 349,00 Kč Normálna cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100 ml -
Kvitok Fruity Tuhý Dezodorant 45ml
Kvitok Fruity Tuhý Dezodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100 ml -
Kvitok Fruity Roll-on parfém s vôňou malín, broskýň a čiernych ríbezlí 10ml
Kvitok Fruity Roll-on parfém s vôňou malín, broskýň a čiernych ríbezlí 10ml
Cena po zľave 349,00 Kč Normálna cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100 ml