Pranie počas akútnej fázy ekzému
Oblečenie je v kontakte s našou kožou celý deň, celú noc - neustále. Správny prací prostriedok je preto podľa mojej skúsenosti zásadný, keď riešite atopický ekzém. Je nevyhnutné vyhnúť sa parfumovaným prácam práškom. Odporúčam tiež zamerať sa na prášky s prírodným / non toxic zložením. Viac informácií som spísala tu .
💙 Produkty nižšie neobsahujú esenciálne oleje . V tejto fáze ekzému ich neodporúčam.
💙 Nájdete tu iba pracie prostriedky vhodné pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou .
-
Sonett Sensitive Prací gél pre citlivú pokožku a alergikov 2 l
Sonett Sensitive Prací gél pre citlivú pokožku a alergikov 2 l
Cena po zľave 279,00 Kč Normálna cena 329,00 Kč Jednotková cena 13,95 Kč/100 ml -
Sonett Sensitive Prací gél na farebnú bielizeň pre citlivú pokožku a alergikov 1.5 l
Sonett Sensitive Prací gél na farebnú bielizeň pre citlivú pokožku a alergikov 1.5 l
Cena po zľave 229,00 Kč Normálna cena 259,00 Kč Jednotková cena 15,27 Kč/100 ml -
Alchymistky Perloš perkarbonát sodný
Alchymistky Perloš perkarbonát sodný
125,00 Kč Jednotková cena 25,00 Kč/100 g -
Sonett Tekuté žlčové mydlo na škvrny 300 ml
Sonett Tekuté žlčové mydlo na škvrny 300 ml
Cena po zľave 129,00 Kč Normálna cena 139,00 Kč Jednotková cena 43,00 Kč/100 ml -
-
Sonett Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn
Sonett Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn
129,00 Kč Jednotková cena 28,67 Kč/100 g -
-
-
Tierra Verde Máchadlo bielizne pre citlivú pokožku
Tierra Verde Máchadlo bielizne pre citlivú pokožku
Cena po zľave 64,00 Kč Normálna cena 85,00 Kč Jednotková cena 58,18 Kč/100 ml -
-
Tierra Verde Bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka PUER
Tierra Verde Bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka PUER
Cena po zľave 159,00 Kč Normálna cena 185,00 Kč Jednotková cena 159,00 Kč/kg -
-
Sonett Aviváž máchadlo 1l
Sonett Aviváž máchadlo 1l
Cena po zľave 149,00 Kč Normálna cena 159,00 Kč Jednotková cena 14,90 Kč/100 ml -
Tierra Verde Zmäkčovač vody na pranie
Tierra Verde Zmäkčovač vody na pranie
Cena po zľave 169,00 Kč Normálna cena 199,00 Kč -
Attitude Prací gél pre deti bez vône 1050 ml
Attitude Prací gél pre deti bez vône 1050 ml
289,00 Kč Jednotková cena 275,24 Kč/l -
Alchymistky Citroš kyselina citrónová
Alchymistky Citroš kyselina citrónová
229,00 Kč Jednotková cena 22,90 Kč/100 g -
Alchymistky Mydlové vločky bez vône
Alchymistky Mydlové vločky bez vône
159,00 Kč Jednotková cena 63,60 Kč/100 g -
Tierra Verde Prací prášok na bielu bielizeň bez parfumácie
Tierra Verde Prací prášok na bielu bielizeň bez parfumácie
69,00 Kč Jednotková cena 276,00 Kč/kg -
Tierra Verde Mydlové orechy na pranie
Tierra Verde Mydlové orechy na pranie
Cena po zľave 329,00 Kč Normálna cena 359,00 Kč Jednotková cena 658,00 Kč/kg -
-
Sonett Sensitive Prášok na pranie farebnej bielizne pre citlivú pokožku a alergikov 1.2kg
Sonett Sensitive Prášok na pranie farebnej bielizne pre citlivú pokožku a alergikov 1.2kg
Cena po zľave 319,00 Kč Normálna cena 329,00 Kč Jednotková cena 26,58 Kč/100 g -
Natuty Prací prášok na svetlé a biele prádlo 1 kg
Natuty Prací prášok na svetlé a biele prádlo 1 kg
389,00 Kč Jednotková cena 389,00 Kč/kg -
Sonett Sensitive Prací gél na farebnú bielizeň pre citlivú pokožku a alergikov 120ml
Sonett Sensitive Prací gél na farebnú bielizeň pre citlivú pokožku a alergikov 120ml
Cena po zľave 49,00 Kč Normálna cena 59,00 Kč Jednotková cena 3,27 Kč/100 ml -
Natuty Tekutý prací prostriedok na látkové plienky 1 l
Natuty Tekutý prací prostriedok na látkové plienky 1 l
Cena po zľave 224,00 Kč Normálna cena 249,00 Kč Jednotková cena 224,00 Kč/l