Úklid během akutní fáze ekzému
💙 Na úklid vždy noste rukavice. Čistící prostředky níže sice neobsahují žádnou agresivní chemii, přesto samozřejmě dokáží vysušit pokožku.
💙 Pokud čistící prostředky voní, je to výhradně díky přidaným esenciálním olejům nebo vonným silicím.
-
Sonett Sensitive Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič 500 ml
Sonett Sensitive Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič 500 ml
Výprodejová cena 124,00 Kč Běžná cena 129,00 Kč Jednotková cena 24,80 Kč/100ml -
Tierra Verde Tablety do myčky na nádobí bez parfemace
-
Sonett Podlahový čistič se včelím voskem 500 ml
Sonett Podlahový čistič se včelím voskem 500 ml
Výprodejová cena 329,00 Kč Běžná cena 349,00 Kč Jednotková cena 65,80 Kč/100ml -
Alchymistky Mydloš univerzální čistící prostředek bez vůně
Alchymistky Mydloš univerzální čistící prostředek bez vůně
Výprodejová cena 129,00 Kč Běžná cena 142,00 Kč -
-
Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene (kyselina citronová)
Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene (kyselina citronová)
Výprodejová cena 74,00 Kč Běžná cena 79,00 Kč -
Tierra Verde Biologický čistič odpadů 500 g
Tierra Verde Biologický čistič odpadů 500 g
379,00 Kč Jednotková cena 75,80 Kč/100g -
Almawin Tablety do myčky
Almawin Tablety do myčky
Výprodejová cena 179,00 Kč Běžná cena 199,00 Kč Jednotková cena 35,80 Kč/100g -
-
-
Tierra Verde Gel do myčky z mýdlových ořechů s BIO pomerančovou silicí
Tierra Verde Gel do myčky z mýdlových ořechů s BIO pomerančovou silicí
179,00 Kč Jednotková cena 17,90 Kč/100ml -
Tierra verde Citronový gel na vodní kámen 750 ml
Tierra verde Citronový gel na vodní kámen 750 ml
139,00 Kč Jednotková cena 18,53 Kč/100ml