Imunita
Podpora, která přichází zevnitř 💙
Naše tělo má úžasnou schopnost chránit se – jen mu občas stačí trochu pomoci.
V této části Domácí apotéky najdeš přírodní doplňky, vitamíny, bylinné směsi a tinktury, které pomáhají posílit přirozenou obranyschopnost a dodat tělu potřebnou energii i rovnováhu.
Ať už tě čeká náročné období, změna ročního období nebo chceš jen posílit vitalitu, sáhni po jemné, ale účinné síle přírody 🌿
-
Serafin Dětský sirup 200 ml
Serafin Dětský sirup 200 ml
Výprodejová cena 289,00 Kč Běžná cena 329,00 Kč Jednotková cena 144,50 Kč/100ml -
Natios Magnesium Bisglycinate 1000 mg + B6
-
Natios Magnesium Malate 1000 mg + B6
Natios Magnesium Malate 1000 mg + B6
359,00 Kč -
NAHS Elderberry kapky z černého bezu pro děti od 1 roku 60 ml
NAHS Elderberry kapky z černého bezu pro děti od 1 roku 60 ml
Výprodejová cena 759,00 Kč Běžná cena 819,00 Kč Jednotková cena 1.265,00 Kč/100ml -
MycoMedica BetaGlukan Biocell 90 tablet
MycoMedica BetaGlukan Biocell 90 tablet
290,00 Kč -
Trime Dětské Omega 3 + vitamín D3 a K2 v kapkách 31 ml
Trime Dětské Omega 3 + vitamín D3 a K2 v kapkách 31 ml
899,00 Kč Jednotková cena 2.900,00 Kč/100ml -
MycoMedica Dračí sirup - imunita 200 ml
MycoMedica Dračí sirup - imunita 200 ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100ml -
MycoMedica MycoGummies pro podporu imunity 150g
-
-
MycoMedica MycoGlukan sirup - imunita 200ml
MycoMedica MycoGlukan sirup - imunita 200ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100ml -
-
-
Natios Vitamin C Liposomální 500 mg 60 tablet
-
Natios Omega-3 Premium Anchovies 1000mg
Natios Omega-3 Premium Anchovies 1000mg
349,00 Kč -
Natios Vitamin D3 & K2 (MenaQ7 MK-7), 2000IU & 75mcg
-
-
-
MycoMedica Liščí sirup - pokožka 200 ml
MycoMedica Liščí sirup - pokožka 200 ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100ml -
NAHS Kids-C Plus micelizovaný vitamín C pro děti
NAHS Kids-C Plus micelizovaný vitamín C pro děti
Výprodejová cena 559,00 Kč Běžná cena 599,00 Kč -
Natios Ashwagandha 5000 mg Extrakt Extra Strength 90 kapslí
-
Viridian probiotika Synerbio Lactobacillus Rhamnosus GG 30 kapslí
-
MycoMedica Sobí sirup - nosní dutiny 200 ml
MycoMedica Sobí sirup - nosní dutiny 200 ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100ml -
-