Praní během klidové fáze ekzému
💙 Během této fáze lze používat prací prostředky, které obsahují esenciální oleje nebo vonné silice. Nicméně doporučujeme vždy napřed provést test snášenlivosti po vyprání a sledovat reakci.
💙 Stejně tak je možné si do "nenavoněných" pracích prostředků kápnout esenciální olej dle vlastního výběru do dávkovače přímo před praním.
-
Almawin Aviváž Lipový květ 750 ml
Almawin Aviváž Lipový květ 750 ml
Výprodejová cena 159,00 Kč Běžná cena 179,00 Kč Jednotková cena 21,20 Kč/100ml -
Almawin Verbena aviváž 750 ml
Almawin Verbena aviváž 750 ml
Výprodejová cena 169,00 Kč Běžná cena 189,00 Kč Jednotková cena 22,53 Kč/100ml -
Sonett Sensitive Prášek na praní barevného prádla pro citlivou pokožku a alergiky 1.2kg
Sonett Sensitive Prášek na praní barevného prádla pro citlivou pokožku a alergiky 1.2kg
Výprodejová cena 319,00 Kč Běžná cena 329,00 Kč Jednotková cena 26,58 Kč/100g -
-
Sonett Prací prášek na bílé i barevné prádlo
Sonett Prací prášek na bílé i barevné prádlo
274,00 Kč Jednotková cena 22,83 Kč/100g -
Sonett Bělící prostředek a odstraňovač skvrn
Sonett Bělící prostředek a odstraňovač skvrn
129,00 Kč Jednotková cena 28,67 Kč/100g -
-
-
-
Sonett Sensitive Prací gel pro citlivou pokožku a alergiky 2 l
Sonett Sensitive Prací gel pro citlivou pokožku a alergiky 2 l
Výprodejová cena 279,00 Kč Běžná cena 329,00 Kč Jednotková cena 13,95 Kč/100ml -
Sonett Prací gel na bílé a barevné prádlo s vůní levandule 2 l
Sonett Prací gel na bílé a barevné prádlo s vůní levandule 2 l
319,00 Kč Jednotková cena 15,95 Kč/100ml -
Attitude Prací gel pro děti bez vůně 1050 ml
Attitude Prací gel pro děti bez vůně 1050 ml
289,00 Kč Jednotková cena 275,24 Kč/l