Úklid asi smazat
Na úklid jsem byla vždycky 🐶 S přechodem na non toxic domácnost to pro mě proto nebylo ze začátku lehké. Ruku na srdce - chemie úklid hodně ulehčuje, ale její dopady na naše zdraví a na atopický ekzém mi za to nestojí.
Vyzkoušel jasem toho hodně, ale toto jsou mí oblíbenci na uklízení.
-
Sonett Sensitive Gel na nádobí pro citlivou pleť a alergiky
Sonett Sensitive Gel na nádobí pro citlivou pleť a alergiky
Výprodejová cena 132,00 Kč Běžná cena 139,00 Kč Jednotková cena 13,20 Kč/100ml -
Alchymistky Perloš perkarbonát sodný
Alchymistky Perloš perkarbonát sodný
125,00 Kč Jednotková cena 25,00 Kč/100g -
-
Sonett Čistič na okna, sklo a hladké povrchy 500 ml
Sonett Čistič na okna, sklo a hladké povrchy 500 ml
99,00 Kč Jednotková cena 19,80 Kč/100ml -
-
Sonett Tablety do myčky bez parfemace
Sonett Tablety do myčky bez parfemace
219,00 Kč Jednotková cena 43,80 Kč/100g -
-
Sonett Regenerační sůl do myčky 2 kg
Sonett Regenerační sůl do myčky 2 kg
99,00 Kč Jednotková cena 4,95 Kč/100g -
Sonett Desinfekční prostředek
Sonett Desinfekční prostředek
229,00 Kč Jednotková cena 45,80 Kč/100ml -
Sonett Univerzální čistič s vůní pomeranče a citronové trávy 500 ml
Sonett Univerzální čistič s vůní pomeranče a citronové trávy 500 ml
Výprodejová cena 99,00 Kč Běžná cena 109,00 Kč Jednotková cena 198,00 Kč/l -
Sonett Leštidlo do myčky 500 ml
Sonett Leštidlo do myčky 500 ml
Výprodejová cena 129,00 Kč Běžná cena 139,00 Kč Jednotková cena 25,80 Kč/100ml -
Sonett WC čistič máta a myrta 750 ml
Sonett WC čistič máta a myrta 750 ml
Výprodejová cena 99,00 Kč Běžná cena 109,00 Kč Jednotková cena 132,00 Kč/1000ml -
Alchymistky Citroš kyselina citronová
Alchymistky Citroš kyselina citronová
229,00 Kč Jednotková cena 22,90 Kč/100g -
Sonett WC čistič cedr a citronela 750 ml
Sonett WC čistič cedr a citronela 750 ml
109,00 Kč Jednotková cena 14,53 Kč/100ml -
Sonett Pomerančový intenzivní čistič na mastnotu
Sonett Pomerančový intenzivní čistič na mastnotu
Výprodejová cena 109,00 Kč Běžná cena 139,00 Kč Jednotková cena 21,80 Kč/100ml -
Sonett Sensitive Univerzální čistič pro citlivou pokožku 500 ml
Sonett Sensitive Univerzální čistič pro citlivou pokožku 500 ml
Výprodejová cena 119,00 Kč Běžná cena 129,00 Kč Jednotková cena 23,80 Kč/100ml -
Alchymistky Mydloš univerzální čistící prostředek citron
Alchymistky Mydloš univerzální čistící prostředek citron
142,00 Kč Jednotková cena 28,40 Kč/100g -
Sonett Čistící tekutý písek 500 ml
Sonett Čistící tekutý písek 500 ml
Výprodejová cena 119,00 Kč Běžná cena 129,00 Kč Jednotková cena 23,80 Kč/100ml -
Natuty Gel Na Nádobí S Vůní Citrónu
Natuty Gel Na Nádobí S Vůní Citrónu
Výprodejová cena 81,00 Kč Běžná cena 89,00 Kč Jednotková cena 8,10 Kč/100g -
Sonett Sensitive Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič 500 ml
Sonett Sensitive Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič 500 ml
Výprodejová cena 124,00 Kč Běžná cena 129,00 Kč Jednotková cena 24,80 Kč/100ml -
Sonett Gel na nádobí měsíček 1 l
Sonett Gel na nádobí měsíček 1 l
154,00 Kč Jednotková cena 15,40 Kč/100ml -
-
Tierra Verde Tablety do myčky na nádobí bez parfemace
-
Sonett Podlahový čistič se včelím voskem 500 ml
Sonett Podlahový čistič se včelím voskem 500 ml
Výprodejová cena 329,00 Kč Běžná cena 349,00 Kč Jednotková cena 65,80 Kč/100ml