Úklid asi smazat

Na úklid jsem byla vždycky 🐶 S přechodem na non toxic domácnost to pro mě proto nebylo ze začátku lehké. Ruku na srdce - chemie úklid hodně ulehčuje, ale její dopady na naše zdraví a na atopický ekzém mi za to nestojí.

Vyzkoušel jasem toho hodně, ale toto jsou mí oblíbenci na uklízení.

Přejít na seznam výsledků

Aktivní filtry:

31 polož.
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:

  • Alchymistky Mydloš univerzální čistící prostředek borovice

  • Alchymistky Mydloš univerzální čistící prostředek bez vůně

    Alchymistky Mydloš univerzální čistící prostředek bez vůně

    1 recen.

    Výprodejová cena  129,00 Kč Běžná cena 142,00 Kč
  • Sonett Prášek do myčky 1.5 kg

    Sonett Prášek do myčky 1.5 kg

    269,00 Kč Jednotková cena 179,33 Kč/kg
  • Tierra Verde Pomerančový odmašťovač - sprej 750 ml

    Tierra Verde Pomerančový odmašťovač - sprej 750 ml

    119,00 Kč Jednotková cena 15,87 Kč/100ml
  • Natuty Koupelnový čistič citrón 500 ml

    Natuty Koupelnový čistič citrón 500 ml

    109,00 Kč Jednotková cena 218,00 Kč/l
  • Sonett Odměrka na prášek do myčky

  • Tierra verde Citronový gel na vodní kámen 750 ml

    Tierra verde Citronový gel na vodní kámen 750 ml

    139,00 Kč Jednotková cena 18,53 Kč/100ml