Úklid asi smazat
-
Sonett Čistič na okna, sklo a hladké povrchy 500 ml
Sonett Čistič na okna, sklo a hladké povrchy 500 ml
99,00 Kč Jednotková cena 19,80 Kč/100ml -
-
-
Sonett Regenerační sůl do myčky 2 kg
Sonett Regenerační sůl do myčky 2 kg
99,00 Kč Jednotková cena 4,95 Kč/100g -
Sonett Desinfekční prostředek
Sonett Desinfekční prostředek
229,00 Kč Jednotková cena 45,80 Kč/100ml -
Sonett Univerzální čistič s vůní pomeranče a citronové trávy 500 ml
Sonett Univerzální čistič s vůní pomeranče a citronové trávy 500 ml
Výprodejová cena 99,00 Kč Běžná cena 109,00 Kč Jednotková cena 198,00 Kč/l -
Sonett WC čistič máta a myrta 750 ml
Sonett WC čistič máta a myrta 750 ml
Výprodejová cena 99,00 Kč Běžná cena 109,00 Kč Jednotková cena 132,00 Kč/1000ml -
Sonett WC čistič cedr a citronela 750 ml
Sonett WC čistič cedr a citronela 750 ml
109,00 Kč Jednotková cena 14,53 Kč/100ml -
Sonett Pomerančový intenzivní čistič na mastnotu
Sonett Pomerančový intenzivní čistič na mastnotu
Výprodejová cena 109,00 Kč Běžná cena 139,00 Kč Jednotková cena 21,80 Kč/100ml -
Sonett Sensitive Univerzální čistič pro citlivou pokožku 500 ml
Sonett Sensitive Univerzální čistič pro citlivou pokožku 500 ml
Výprodejová cena 119,00 Kč Běžná cena 129,00 Kč Jednotková cena 23,80 Kč/100ml -
Tierra Verde Soda bikarbona šetrný čistící prostředek Bika
Tierra Verde Soda bikarbona šetrný čistící prostředek Bika
Výprodejová cena 39,00 Kč Běžná cena 45,00 Kč -
Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy 750 ml
Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy 750 ml
Výprodejová cena 199,00 Kč Běžná cena 219,00 Kč Jednotková cena 265,33 Kč/l -
Natuty Gel Na Nádobí S Vůní Citrónu
Natuty Gel Na Nádobí S Vůní Citrónu
Výprodejová cena 81,00 Kč Běžná cena 89,00 Kč Jednotková cena 8,10 Kč/100g -
Sonett Podlahový čistič se včelím voskem 500 ml
Sonett Podlahový čistič se včelím voskem 500 ml
Výprodejová cena 329,00 Kč Běžná cena 349,00 Kč Jednotková cena 65,80 Kč/100ml -
Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene (kyselina citronová)
Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene (kyselina citronová)
Výprodejová cena 74,00 Kč Běžná cena 79,00 Kč -
Tierra Verde Biologický čistič odpadů 500 g
Tierra Verde Biologický čistič odpadů 500 g
379,00 Kč Jednotková cena 75,80 Kč/100g -
-
Natuty Koupelnový čistič citrón 500 ml
Natuty Koupelnový čistič citrón 500 ml
109,00 Kč Jednotková cena 218,00 Kč/l -
Tierra verde Citronový gel na vodní kámen 750 ml
Tierra verde Citronový gel na vodní kámen 750 ml
139,00 Kč Jednotková cena 18,53 Kč/100ml