Vánoční dárky pro citlivou pokožku 🎄
Objevte vánoční dárky plné jemné péče a přírodních vůní, které potěší citlivou pokožku i duši. Vytvořila jsem pro vás výběr produktů, které mám sama ráda a které mohou být krásným, smysluplným dárkem pod stromeček. Najdete zde dárky pro ženy, muže i děti – vše s důrazem na čisté složení a laskavé použití.
-
Sprchový filtr DIOS na chlor Aqua Aurea
Sprchový filtr DIOS na chlor Aqua Aurea
Výprodejová cena 990,00 Kč Běžná cena 1.090,00 Kč -
Eco by Sonya Coconut Body Milk zklidňující tělové mléko s aloe vera 375 ml
Eco by Sonya Coconut Body Milk zklidňující tělové mléko s aloe vera 375 ml
890,00 Kč Jednotková cena 237,33 Kč/100ml -
-
Kvitok Magická Pěna do koupele Cukrový Obláček
Kvitok Magická Pěna do koupele Cukrový Obláček
Výprodejová cena 209,00 Kč Běžná cena 249,00 Kč -
-
Kvitok Magická Pěna do koupele Sladké Ovoce
Kvitok Magická Pěna do koupele Sladké Ovoce
Výprodejová cena 69,00 Kč Běžná cena 79,00 Kč -
Alchymistky Dětské Tělové mléko
Alchymistky Dětské Tělové mléko
Výprodejová cena 409,00 Kč Běžná cena 465,00 Kč Jednotková cena 272,67 Kč/100ml -
Kvitok Senses set 6 ks vzorků parfémů
Kvitok Senses set 6 ks vzorků parfémů
289,00 Kč Jednotková cena 1.156,00 Kč/100ml -
-
-
Alchymistky Mýdlo s lanolínem 90 g
Alchymistky Mýdlo s lanolínem 90 g
139,00 Kč Jednotková cena 154,44 Kč/100g -
-
Anela Malá moringová víla Zklidňující mast na regeneraci kůže
Anela Malá moringová víla Zklidňující mast na regeneraci kůže
270,00 Kč Jednotková cena 1.800,00 Kč/100ml -
-
Alchymistky HydraTop tělové mléko
Alchymistky HydraTop tělové mléko
465,00 Kč Jednotková cena 155,00 Kč/100ml -
Kvitok Magická pěna do koupele Zklidňující levandule
Kvitok Magická pěna do koupele Zklidňující levandule
Výprodejová cena 69,00 Kč Běžná cena 83,00 Kč -
Alchymistky Dětské mýdlo s lanolinem 55 g
Alchymistky Dětské mýdlo s lanolinem 55 g
139,00 Kč Jednotková cena 252,73 Kč/100g -
Anela Malá Čarodějka univerzální balzám
Anela Malá Čarodějka univerzální balzám
Výprodejová cena 214,00 Kč Běžná cena 240,00 Kč Jednotková cena 1.426,67 Kč/100ml -
-
Anela Růžové Z Nebe hydratační a vyhlazující sérum s kyselinou hyaluronovou
Anela Růžové Z Nebe hydratační a vyhlazující sérum s kyselinou hyaluronovou
950,00 Kč Jednotková cena 3.166,67 Kč/100ml -
Eco by Sonya Řasenka Mitzi Mascara Perfect Black
-
-
Kvitok BB Barrier Booster Regenerační Noční Maska 30 ml
Kvitok BB Barrier Booster Regenerační Noční Maska 30 ml
Výprodejová cena 309,00 Kč Běžná cena 339,00 Kč -
Anela Modré Z Nebe hydratační mlha
Anela Modré Z Nebe hydratační mlha
180,00 Kč Jednotková cena 600,00 Kč/100ml