Vánoční dárky pro citlivou pokožku 🎄
Objevte vánoční dárky plné jemné péče a přírodních vůní, které potěší citlivou pokožku i duši. Vytvořila jsem pro vás výběr produktů, které mám sama ráda a které mohou být krásným, smysluplným dárkem pod stromeček. Najdete zde dárky pro ženy, muže i děti – vše s důrazem na čisté složení a laskavé použití.
-
-
Kvitok Magická pěna do koupele Citrusová bomba
-
Kvitok Magická pěna do koupele Azurové pobřeží
Kvitok Magická pěna do koupele Azurové pobřeží
Výprodejová cena 69,00 Kč Běžná cena 83,00 Kč -
Kvitok Magická pěna do koupele Orientální noc
-
Medarek Kopečky do vany Lískooříšková čokoláda
-
Eco by Sonya Glory Oil pleťové sérum 30 ml
Eco by Sonya Glory Oil pleťové sérum 30 ml
1.200,00 Kč Jednotková cena 400,00 Kč/10ml -
Medarek Kopečky do vany Mátový dalmatin - Přírodní koupel s černou solí
-
Eco by Sonya Hydratační rtěnka na rty
Eco by Sonya Hydratační rtěnka na rty
595,00 Kč -
-
Kvitok Magická pěna do koupele Pročišťující eukalyptus
Kvitok Magická pěna do koupele Pročišťující eukalyptus
Výprodejová cena 69,00 Kč Běžná cena 83,00 Kč -
-
Kvitok Universe Toaletní parfém s vůní citrusů a zeleného jablka 30 ml kazeta
-
Eco by Sonya Dlouhotrvající gelová tužka na oči
-
Eco by Sonya Čisticí pleťový gel Super Citrus Cleanser 200 ml
Eco by Sonya Čisticí pleťový gel Super Citrus Cleanser 200 ml
Výprodejová cena 784,00 Kč Běžná cena 850,00 Kč Jednotková cena 392,00 Kč/100ml -
Biorythme Zklidňující přírodní tonikum
Biorythme Zklidňující přírodní tonikum
Výprodejová cena 99,00 Kč Běžná cena 189,00 Kč Jednotková cena 330,00 Kč/100ml -
Biorythme Well aging přírodní tonikum
Biorythme Well aging přírodní tonikum
Výprodejová cena 170,00 Kč Běžná cena 189,00 Kč Jednotková cena 566,67 Kč/100ml -
Kvitok Lovely Tuhý Deodorant 45ml
Kvitok Lovely Tuhý Deodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100ml -
Kvitok Glamorous Tuhý Deodorant 45ml
Kvitok Glamorous Tuhý Deodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100ml -
Kvitok Thunder Roll-on parfum s s vůní santalového dřeva a pačuli 10 ml
Kvitok Thunder Roll-on parfum s s vůní santalového dřeva a pačuli 10 ml
Výprodejová cena 349,00 Kč Běžná cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100ml -
Anela Bubla Bublá pěna do koupele pro celou rodinu
Anela Bubla Bublá pěna do koupele pro celou rodinu
490,00 Kč Jednotková cena 196,00 Kč/100ml -
Tvoje Svíčka Směs esenciálních olejů Pravčická brána - růže a levandule 10 ml
-
Tvoje Svíčka Směs esenciálních olejů Pančavský vodopád - eukalyptus, niaouli, červený tymián, borovice
-
Eco by Sonya Glory Veil Face Pleťový opalovací krém SPF 50 75 ml
Eco by Sonya Glory Veil Face Pleťový opalovací krém SPF 50 75 ml
1.190,00 Kč Jednotková cena 1.586,67 Kč/100ml -
Anela Moje Z Nebe hydratační a rozjasňující maska
Anela Moje Z Nebe hydratační a rozjasňující maska
Výprodejová cena 549,00 Kč Běžná cena 590,00 Kč Jednotková cena 3.660,00 Kč/100ml