Vánoční dárky pro děti
Jemné a bezpečné dárky pro nejmenší – od miminek po starší děti. Najdete zde produkty s čistým složením, které respektují citlivou pokožku a podporují šetrnou péči. Vše vybírám s ohledem na kvalitu, jednoduchost a maximální jemnost.
-
Anela Zinková Mast Ochráním zadečky
Anela Zinková Mast Ochráním zadečky
Výprodejová cena 179,00 Kč Běžná cena 190,00 Kč Jednotková cena 596,67 Kč/100ml -
MycoMedica MycoGlukan sirup - imunita 200ml
MycoMedica MycoGlukan sirup - imunita 200ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100ml -
-
-
-
-
Kvitok Dětský Sprcháček 2v1 100 ml
Kvitok Dětský Sprcháček 2v1 100 ml
Výprodejová cena 199,00 Kč Běžná cena 224,00 Kč -
-
Wooden Spoon Hydratační máslo s ovesnými vločkami
Wooden Spoon Hydratační máslo s ovesnými vločkami
Výprodejová cena 699,00 Kč Běžná cena 815,00 Kč Jednotková cena 699,00 Kč/100ml -
-
-
Alchymistky Dětské mýdlo s lanolinem 55 g
Alchymistky Dětské mýdlo s lanolinem 55 g
139,00 Kč Jednotková cena 252,73 Kč/100g -
-
Sonett Náplň do bublifuku pro děti 500 ml
Sonett Náplň do bublifuku pro děti 500 ml
209,00 Kč Jednotková cena 41,80 Kč/100ml -
-
MycoMedica Liščí sirup - pokožka 200 ml
MycoMedica Liščí sirup - pokožka 200 ml
199,00 Kč Jednotková cena 99,50 Kč/100ml -
Protože Jsi Pečující mýdlo pro suchou a citlivou pokožku-robot velký
-
Protože Jsi Pečující mýdlo pro suchou a citlivou pokožku kytička
-
-
Purity Vision Zklidňující Jantarový olej pro miminka 95 ml
Purity Vision Zklidňující Jantarový olej pro miminka 95 ml
349,00 Kč Jednotková cena 367,37 Kč/100ml -
Protože Jsi Pečující mýdlo pro suchou a citlivou pokožku - autíčko Blesk
-
-
Medarek Dětské vlasové pohlazení přírodní kondicionér
-
Purity Vision Měsíčkový olej pro děti 100 ml
Purity Vision Měsíčkový olej pro děti 100 ml
299,00 Kč Jednotková cena 299,00 Kč/100ml