Vánoční dárky pro muže
Praktické, čisté a přírodní dárky pro muže, kteří ocení kvalitu a jednoduchost. Vybrala jsem produkty, které fungují, nezatěžují pokožku a zároveň jsou příjemným doplňkem každodenní péče. Ideální volba, pokud chcete darovat něco smysluplného a užitečného.
-
-
Biorythme V lese najde(š) se deodorant 100% přírodní BEZSODÝ
Biorythme V lese najde(š) se deodorant 100% přírodní BEZSODÝ
Výprodejová cena 224,00 Kč Běžná cena 249,00 Kč Jednotková cena 896,00 Kč/100g -
-
Natios Ashwagandha 5000 mg Extrakt Extra Strength 90 kapslí
-
-
-
Protože Jsi Olivové mýdlo na obličej, ruce i celé tělo
-
-
-
-
MycoMedica Coriolus PRO 90 kapslí
MycoMedica Coriolus PRO 90 kapslí
890,00 Kč -
-
-
Kvitok Universe Toaletní parfém s vůní citrusů a zeleného jablka 30 ml kazeta
-
Odylique Gentle Herb Jemný šampon 200 ml
Odylique Gentle Herb Jemný šampon 200 ml
469,00 Kč Jednotková cena 234,50 Kč/100ml -
-
Kvitok Thunder Tuhý Deodorant 45 ml
Kvitok Thunder Tuhý Deodorant 45 ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100ml -
-
Odylique Hydratační šampon levandule 200 ml
Odylique Hydratační šampon levandule 200 ml
489,00 Kč Jednotková cena 244,50 Kč/100ml -
Natios Magtein Magnesium L-threonate
Natios Magtein Magnesium L-threonate
999,00 Kč -
Kvitok Thunder Roll-on parfum s s vůní santalového dřeva a pačuli 10 ml
Kvitok Thunder Roll-on parfum s s vůní santalového dřeva a pačuli 10 ml
Výprodejová cena 349,00 Kč Běžná cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100ml -
Kvitok Dotek Přírody lehký hydratační tělový krém 100 ml
-
Tvoje Svíčka Směs esenciálních olejů Pravčická brána - růže a levandule 10 ml
-
Tvoje Svíčka Směs esenciálních olejů Pančavský vodopád - eukalyptus, niaouli, červený tymián, borovice