Vánoční dárky pro ženu
Dárky, které potěší každou ženu, která má ráda přírodní péči, jemné vůně a produkty šetrné k pokožce. Najdete tu hydrataci, relaxační rituály i malé radosti pro duši – pečlivě vybrané tak, aby byly přínosem i pro citlivou nebo ekzematickou pokožku.
-
Eco by Sonya Hydratační rtěnka na rty
Eco by Sonya Hydratační rtěnka na rty
595,00 Kč -
Biorythme Pačuli, Máta, Rozmarýn deodorant 100% přírodní
Biorythme Pačuli, Máta, Rozmarýn deodorant 100% přírodní
Výprodejová cena 170,00 Kč Běžná cena 189,00 Kč Jednotková cena 1.133,33 Kč/100ml -
-
Purity Vision Měsíčková Čistící Pěna 90ml
Purity Vision Měsíčková Čistící Pěna 90ml
249,00 Kč Jednotková cena 276,67 Kč/100ml -
-
-
MycoMedica Coriolus PRO 90 kapslí
MycoMedica Coriolus PRO 90 kapslí
890,00 Kč -
Purity Vision Měsíčkový olej 100 ml
Purity Vision Měsíčkový olej 100 ml
227,00 Kč Jednotková cena 227,00 Kč/100ml -
-
-
Kvitok Magická pěna do koupele Pročišťující eukalyptus
Kvitok Magická pěna do koupele Pročišťující eukalyptus
Výprodejová cena 69,00 Kč Běžná cena 83,00 Kč -
Eco by Sonya Super Fruit Hydrator Pleťový hydratační krém 60 ml
Eco by Sonya Super Fruit Hydrator Pleťový hydratační krém 60 ml
990,00 Kč Jednotková cena 1.650,00 Kč/100ml -
-
Kvitok Universe Toaletní parfém s vůní citrusů a zeleného jablka 30 ml kazeta
-
-
Purity Vision Růžová Čistící Pěna 90 ml
Purity Vision Růžová Čistící Pěna 90 ml
229,00 Kč Jednotková cena 229,00 Kč/100ml -
Protože Jsi Relaxační Koupelová Sůl
Protože Jsi Relaxační Koupelová Sůl
269,00 Kč Jednotková cena 89,67 Kč/100g -
Kvitok Denní Arganový krém pro zralou pleť (věk 30+) 30 ml
-
Eco by Sonya Dlouhotrvající gelová tužka na oči
-
Eco by Sonya Čisticí pleťový gel Super Citrus Cleanser 200 ml
Eco by Sonya Čisticí pleťový gel Super Citrus Cleanser 200 ml
Výprodejová cena 784,00 Kč Běžná cena 850,00 Kč Jednotková cena 392,00 Kč/100ml -
Biorythme Zklidňující přírodní tonikum
Biorythme Zklidňující přírodní tonikum
Výprodejová cena 99,00 Kč Běžná cena 189,00 Kč Jednotková cena 330,00 Kč/100ml -
Biorythme Well aging přírodní tonikum
Biorythme Well aging přírodní tonikum
Výprodejová cena 170,00 Kč Běžná cena 189,00 Kč Jednotková cena 566,67 Kč/100ml -
Anela Meruňkový Olej BIO za studena lisovaný
Anela Meruňkový Olej BIO za studena lisovaný
290,00 Kč Jednotková cena 290,00 Kč/100ml -
Kvitok Lovely Tuhý Deodorant 45ml
Kvitok Lovely Tuhý Deodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100ml