Vánoční dárky pro ženu
Dárky, které potěší každou ženu, která má ráda přírodní péči, jemné vůně a produkty šetrné k pokožce. Najdete tu hydrataci, relaxační rituály i malé radosti pro duši – pečlivě vybrané tak, aby byly přínosem i pro citlivou nebo ekzematickou pokožku.
-
Odylique Hydratační pomáda na rty
Odylique Hydratační pomáda na rty
229,00 Kč Jednotková cena 5.088,89 Kč/100g -
-
-
Kvitok Thunder Tuhý Deodorant 45 ml
Kvitok Thunder Tuhý Deodorant 45 ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100ml -
Biorythme Levandulové Pole deodorant 100% přírodní
Biorythme Levandulové Pole deodorant 100% přírodní
Výprodejová cena 170,00 Kč Běžná cena 189,00 Kč Jednotková cena 1.133,33 Kč/100ml -
Kvitok Glamorous Tuhý Deodorant 45ml
Kvitok Glamorous Tuhý Deodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100ml -
Kvitok Thunder Roll-on parfum s s vůní santalového dřeva a pačuli 10 ml
Kvitok Thunder Roll-on parfum s s vůní santalového dřeva a pačuli 10 ml
Výprodejová cena 349,00 Kč Běžná cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100ml -
-
Kvitok Dotek Přírody lehký hydratační tělový krém 100 ml
-
Anela Bubla Bublá pěna do koupele pro celou rodinu
Anela Bubla Bublá pěna do koupele pro celou rodinu
490,00 Kč Jednotková cena 196,00 Kč/100ml -
Protože Jsi Pleťový krém s panthenolem
Protože Jsi Pleťový krém s panthenolem
290,00 Kč Jednotková cena 1.933,33 Kč/100ml -
Tvoje Svíčka Směs esenciálních olejů Pravčická brána - růže a levandule 10 ml
-
Tvoje Svíčka Směs esenciálních olejů Pančavský vodopád - eukalyptus, niaouli, červený tymián, borovice
-
-
Kvitok Šlehaný Tělový Krém – Bezstarostné Ráno
-
-
Kvitok Dotek Přírody Plus hutný hydratační tělový krém 100 ml
-
Anela Ochráním bříška těhotenský pěstící olej na strie
-
Anela Moje Z Nebe hydratační a rozjasňující maska
Anela Moje Z Nebe hydratační a rozjasňující maska
Výprodejová cena 549,00 Kč Běžná cena 590,00 Kč Jednotková cena 3.660,00 Kč/100ml -
Anela Moje Ovesná zklidňující pleťová maska pro pleť se sklonem k ekzému
Anela Moje Ovesná zklidňující pleťová maska pro pleť se sklonem k ekzému
Výprodejová cena 539,00 Kč Běžná cena 590,00 Kč Jednotková cena 3.593,33 Kč/100ml -
MycoMedica MycoCholest 120 tablet
MycoMedica MycoCholest 120 tablet
390,00 Kč -
Kvitok Glamorous Roll-on parfum s vůní bergamotu, pomeranče a maliny 10ml
Kvitok Glamorous Roll-on parfum s vůní bergamotu, pomeranče a maliny 10ml
Výprodejová cena 349,00 Kč Běžná cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100ml -
Kvitok Fruity Tuhý Deodorant 45ml
Kvitok Fruity Tuhý Deodorant 45ml
199,00 Kč Jednotková cena 442,22 Kč/100ml -
Kvitok Fruity Roll-on parfum s vůní malin, broskví a černého rybízu 10ml
Kvitok Fruity Roll-on parfum s vůní malin, broskví a černého rybízu 10ml
Výprodejová cena 349,00 Kč Běžná cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100ml