Zlevněné produkty
-
Anela Moje Ovesná zklidňující pleťová maska pro pleť se sklonem k ekzému
Anela Moje Ovesná zklidňující pleťová maska pro pleť se sklonem k ekzému
Výprodejová cena 539,00 Kč Běžná cena 590,00 Kč Jednotková cena 3.593,33 Kč/100ml -
Hemptouch Čisticí olej Hemp Blessed
Hemptouch Čisticí olej Hemp Blessed
Výprodejová cena 44,00 Kč Běžná cena 49,00 Kč -
Urtekram Zubní pasta Aloe vera 75 ml BIO
Urtekram Zubní pasta Aloe vera 75 ml BIO
Výprodejová cena 116,00 Kč Běžná cena 129,00 Kč -
Urtekram šampon Dětský - citlivá pokožka BIO
Urtekram šampon Dětský - citlivá pokožka BIO
Výprodejová cena 210,00 Kč Běžná cena 234,00 Kč Jednotková cena 84,00 Kč/100ml -
Urtekram kondicionér ve spreji Tea Tree - svědící pokožka hlavy BIO 250 ml
Urtekram kondicionér ve spreji Tea Tree - svědící pokožka hlavy BIO 250 ml
Výprodejová cena 200,00 Kč Běžná cena 223,00 Kč -
Urtekram zubní pasta dětská 75 ml BIO
Urtekram zubní pasta dětská 75 ml BIO
Výprodejová cena 116,00 Kč Běžná cena 129,00 Kč -
Urtekram Kondicionér ve spreji Kokosový - normální vlasy BIO 250 ml
Urtekram Kondicionér ve spreji Kokosový - normální vlasy BIO 250 ml
Výprodejová cena 200,00 Kč Běžná cena 223,00 Kč -
Urtekram Tekuté mýdlo na ruce Zklidňující levandule 300 ml BIO
Urtekram Tekuté mýdlo na ruce Zklidňující levandule 300 ml BIO
Výprodejová cena 134,00 Kč Běžná cena 149,00 Kč Jednotková cena 44,67 Kč/100ml -
-
Urtekram šampon Kopřivový - proti lupům BIO
Urtekram šampon Kopřivový - proti lupům BIO
Výprodejová cena 210,00 Kč Běžná cena 234,00 Kč Jednotková cena 84,00 Kč/100ml -
Kvitok Fruity Roll-on parfum s vůní malin, broskví a černého rybízu 10ml
Kvitok Fruity Roll-on parfum s vůní malin, broskví a černého rybízu 10ml
Výprodejová cena 349,00 Kč Běžná cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100ml -
Kvitok Glamorous Roll-on parfum s vůní bergamotu, pomeranče a maliny 10ml
Kvitok Glamorous Roll-on parfum s vůní bergamotu, pomeranče a maliny 10ml
Výprodejová cena 349,00 Kč Běžná cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100ml -
Sonett Sensitive Prací gel na barevné prádlo pro citlivou pokožku a alergiky 120ml
Sonett Sensitive Prací gel na barevné prádlo pro citlivou pokožku a alergiky 120ml
Výprodejová cena 49,00 Kč Běžná cena 59,00 Kč Jednotková cena 3,27 Kč/100ml -
Natuty Tekutý prací prostředek na látkové pleny 1 l
Natuty Tekutý prací prostředek na látkové pleny 1 l
Výprodejová cena 224,00 Kč Běžná cena 249,00 Kč Jednotková cena 224,00 Kč/l -
Wooden Spoon Dětské tělové máslo
Wooden Spoon Dětské tělové máslo
Výprodejová cena 399,00 Kč Běžná cena 489,00 Kč Jednotková cena 399,00 Kč/100ml -
Hemptouch Obnovující antioxidační pleťový olej
Hemptouch Obnovující antioxidační pleťový olej
Výprodejová cena 44,00 Kč Běžná cena 49,00 Kč -
Hemptouch CBD Krém na ruce
Hemptouch CBD Krém na ruce
Výprodejová cena 44,00 Kč Běžná cena 49,00 Kč -
Hemptouch Pristine Forest Body Lotion tělové mléko
Hemptouch Pristine Forest Body Lotion tělové mléko
Výprodejová cena 801,00 Kč Běžná cena 890,00 Kč -
Urtekram Kondicionér ve spreji bez parfemace - citlivá pokožka BIO 250 ml
Urtekram Kondicionér ve spreji bez parfemace - citlivá pokožka BIO 250 ml
Výprodejová cena 200,00 Kč Běžná cena 223,00 Kč -
Urtekram Kondicionér ve spreji Dětský - citlivá pokožka BIO 250 ml
Urtekram Kondicionér ve spreji Dětský - citlivá pokožka BIO 250 ml
Výprodejová cena 200,00 Kč Běžná cena 223,00 Kč -
Urtekram Tělové mléko Bez parfemace BIO 245 ml
Urtekram Tělové mléko Bez parfemace BIO 245 ml
Výprodejová cena 267,00 Kč Běžná cena 297,00 Kč Jednotková cena 108,98 Kč/100ml -
Urtekram šampon Rozmarýnový - jemné vlasy BIO
Urtekram šampon Rozmarýnový - jemné vlasy BIO
Výprodejová cena 210,00 Kč Běžná cena 234,00 Kč Jednotková cena 84,00 Kč/100ml -
Urtekram Šampon bez parfemace - citlivá pokožka BIO 250 ml
Urtekram Šampon bez parfemace - citlivá pokožka BIO 250 ml
Výprodejová cena 210,00 Kč Běžná cena 234,00 Kč Jednotková cena 84,00 Kč/100ml -
Kvitok Universe Roll-on parfum s vůní citrusů a zeleného jablka 10 ml
Kvitok Universe Roll-on parfum s vůní citrusů a zeleného jablka 10 ml
Výprodejová cena 349,00 Kč Běžná cena 389,00 Kč Jednotková cena 3.490,00 Kč/100ml